Info Selectie 2020-2021


Selectie IVS compleet voor seizoen 2020-2021

Met veel voldoening is de technische staf erin geslaagd om de selectie bij elkaar te houden voor het nieuwe seizoen. Tijdens de gesprekken met de huidige spelersgroep hebben Kevin Vos en Rens Fasen aangegeven te willen stoppen bij IVS. Via deze weg nog een welgemeende dank aan beide spelers!

In de winterstop had Charaf el Kaddouri al aangegeven het voetbal niet meer met werk te kunnen combineren. Een treurig, maar begrijpelijke keuze van onze balvirtuoos. Tevens zal Roy Romers definitief bij de selectie aansluiten.

De nieuwe spelers zijn:

Bart Deckers- verdediger/middenvelder

Julien Kuhar- verdediger/middenvelder

Dennis Wijnen- keeper

Rachid Ofrany – middenvelder/aanvaller

De staf is uitgebreid met een fysiotherapeut die op de trainingavonden aanwezig zal zijn.
IVS zal op vrijdag 07 augustus 2020 de voorbereiding aftrappen met een groep van 24 spelers.
Er zullen oefenwedstrijden worden gespeeld tegen onze voetbalvrienden uit VV Born, Schinveld, Zwart/Wit Eys en Schimmert. Uiteraard staat alles onder voorbehoud van de richtlijnen RIVM.